اولین جلسه شورای پژوهش و فناوری استان تهران

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۰ کد : ۳۹۵ اخبار خبر تصویری
تعداد بازدید:۵۳۸
اولین جلسه شورای پژوهش و فناوری استان تهران

اولین جلسه شورای پژوهش و فناوری استان تهران در سال 96 در واحد تهران شرق برگزار شد . در این جلسه که با حضور معاونان پژوهش و فناوری واحدها و مراکز دانشگاهی آزاد اسلامی استان تهران در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد سرکار خانم دکتر خانلو معاون پژوهش و فناوری واحد تهران شرق ضمن عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه برگزاری اولین جلسه شورای پژوهشی و فناوری استان تهران را در این واحد ، به فال نیک گرفته و گفت : (( امیدواریم  با جدیت و تلاش و شناخت نقاط ضعف و قوت گامهای موثری در تبدیل به یک دانشگاه پژوهش محور برداشته شود)).

دکتر محمودی رییس دبیرخانه هیات امنای استان تهران نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از میزبانی واحد تهران شرق افزود : (( در سال گذشته در حوزه پژوهش و فناوری خوشبختانه امور صورت پذیرفته نشان دهنده مشارکت خوب واحدهای دانشگاهی بوده و ارسال به موقع اطلاعات و آمار همچون سنوات قبل در سال پیش رو می تواند در راستای تحقق سیاستهای دانشگاه آزاد موثر و مهم باشد )).

در ادامه دکتر نیازی رییس شورای پژوهشی استان که به تازگی طی حکمی از سوی دکتر شمس رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به این سمت منصوب شده بودند ضمن تبریک و خیر مقدم پیشنهاد تشکیل کارگروههای تخصصی در حوزه های بودجه ، طرح پژوهشی ، پژوهانه ، مسابقات ، فرصت های مطالعاتی و همایشها را دادند که مورد تصویب قرار گرفت و اعضا انتخاب و پرونده ها به کارگروهها تسلیم شد . در پایان جلسه نیز هر یک از روسای کارگروههای تخصصی به ارائه نتایج بحثهای انجام شده پرداختند.