اخبار - آرشیو

شیوه نامه ارزیابی و پرداخت چاپ مقالات علمی

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی می رساند: با عنایت به بخشنامه شیوه ارزیابی و چاپ مقالات علمی به شماره ۷۴۵۸۲/۱۰ مورخ ۱۶/۱۱/۹۸، به آندسته از مقالات تشویقی تعلق می گیرد که یکسال از تاریخ چاپ مقاله سپری نشده باشد و با توجه به ارسال گزارش تشویق مقالات در پایان هر سه ماه توسط پژوهش و با تایید شورای پژوهش واحد، گزارش مربوط به هر فصل به صورت مجزا ارائه می گردد؛ لذا اعضای محترم هیات علمی می بایست در صورت چاپ مقالات در هر فصل، گزارش آن را به واحد پژوهش اعلام نمایند.

ادامه مطلب
اطلاعیه

تعرفه خدمات آزمایشگاهی ساها

با عنایت به بخشنامه شماره ۲۴۰۲۰/۱۰ مورخ ۳۰/۴/۹۸ ارائه خدمات آزمایشگاهی در سامانه ساها برای دانشجویان دانشگاه با ۵۰ درصد تعرفه، اعضای هیات علمی با ۷۰ درصد تعرفه، دانشجویان و اعضای هیات علمی سایر دانشگاه ها با ۸۰ درصد تعرفه محاسبه می گردد. همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی در سامانه ساها به واحدهای پژوهشی دانشگاه، اعضای باشگاه پژوهشگران ونخبگان دانشگاه، شرکت های دانش بنیان و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه در صورت ارائه معرفی نامه رسمی، با تعرفه ۷۰ درصد قابل محاسبه خواهد بود.

ادامه مطلب

بخشنامه دفاع پایان نامه های دانشجویی به صورت حضوری و غیرحضوری

به اطلاع همکاران می رساند: در حال حاضر طبق بخشنامه سازمان مرکزی، دفاع ها به صورت آنلاین و حضوری در واحد برگزارمی شود. شرایط دفاع حضوری، طبق روال قبل با حضور دانشجو و هیات ژوری می باشد. در مورد دفاع آنلاین، حضور استاد راهنما ،استاد مشاور و دانشجو به صورت حضوری الزامی است وهیات ژوری می توانند حضوری یا آنلاین در دفاع شرکت کنند . اگر دانشجو غیر بومی باشد می تواند جهت برگزاری دفاع آنلاین با واحد نامه نگاری نماید و واحد مربوطه جهت برگزاری دفاع را معرفی نماید که در این شرایط دانشجو در شهر خود در یکی از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ناظر واحد مربوطه دفاع را به صورت آنلاین انجام می دهد و استاد راهنما و استاد مشاور به همراه هیات ژوری به صورت آنلاین در دفاع شرکت می کنند. لذا در پاسخ به عزیزانی که در این مورد سوال داشتند موضوع اطلاع رسانی گردید و شایان ذکر است به هر شکل دیگری که دفاع در سایر واحد ها در حال برگزاری می باشد خلاف بخشنامه است.

ادامه مطلب

شیوه نامه ارزیابی و پرداخت جایزه چاپ مقالات علمی

*براساس بخشنامه تشویق مقالات به شماره ۷۴۵۸۲/۱۰ مورخ ۱۶/۱۱/۹۸ فقط به آندسته مقالاتی که مستخرج از رساله دکتری، پایان نامه ارشد، طرح پژوهشی مصوب دانشگاه، طرح پژوهشی برون دانشگاهی و یا سایر پژوهش های مستقل که قبل از پذیرش مقاله عضو محترم هیات علمی درخواست کتبی ارائه نموده و از شورای پژوهش واحد مجوز دریافت نموده اند، تشویقی تعلق میگیرد. * مقالاتی که در یک نشریه خاص منتشر میشوند حداکثر تا سقف سه مقاله در سال قابل پرداخت می باشد.(بجز مقالات JCR WOS با رتبه Q۱,Q۲,Q۳) * سقف پرداخت جایزه نویسنده مسئول برای مقالات دارای رتبه علمی از وزارتین ، نشریات WOSبدونIF و نشریات دارای امتیاز علمی دانشگاه آزاد حداکثر سقف ۵مقاله در سال می باشد. خواهشمند است برای اطلاع کامل از جزییات ، به بخشنامه مذکور مراجعه گردد.

ادامه مطلب